Prelegenci

Emil Andryszczyk
p.o. Dyrektora Departament Organizacji
Bank Gospodarstwa Krajowego

Odpowiada w BGK za strategię, zarządzanie portfelem projektów, architekturę i zarządzanie procesami, strukturę organizacyjną. Obecnie z entuzjazmem angażuje się we wdrażanie architektury procesów oraz zwinnych metod realizacji przedsięwzięć oraz usprawnień. Interesuje się również praktykami zwinnego przywództwa Management 3.0.

Dariusz Kornacki
Business Area IT Advisor Division Manager
Orange Polska

Doświadczony Project Manager z wieloletnim stażem w branży telekomunikacyjnej.
Pełnił m.in. rolę Kierownika Wydziału Analiz Biznesowo-Technicznych dla Portfela Usług dla Biznesu w Orange Polska.
Obecnie pracuje na stanowisku Business Area IT Advisor Division Manager w Orange Polska.

Maja Królikowska
Kierownik Zespołu Planowania Rozwoju Systemów Sprzedaży
Raiffeisen Polbank

Od ponad 8 lat związana z Raiffeisen Bank Polska, przez pierwsze 6 lat w roli Architekta Systemów IT, a od ponad 2 lat zajmuje się relacją IT-Biznes i zarządzaniem popytem na IT w obszarze bankowości detalicznej,

Michał Mroczek
Kierownik Wydziału Analizy Biznesowej
AXA Polska

Humanista w świecie IT, politolog z wykształcenia, socjolog z zamiłowania, fan zarządzania zmianą, pasjonat teorii zarządzania i biznesu ubezpieczeniowego, w wolnych chwilach kieruje Wydziałem Analizy Biznesowej w AXA Polska, gdzieś na styku strategii, portfela projektów, operacji i produkcji oprogramowania.

Karol Piąsta
Architekt korporacyjny
Grupa Adidas

Obecnie pracuje w centrali Grupy Adidas w Niemczech na stanowisku Architekta Korporacyjnego. Jest członkiem globalnego zespołu pracującego nad wdrożeniem nowego modelu operacyjnego, który ma być odpowiedzią na ciągle zmieniające się trendy i oczekiwania klientów. Odbył liczne szkolenia z zakresu architektury korporacyjnej i narzędzi jej wspierających.

Paweł Szczerba
Head of IT Demand and Delivery Unit for B2C Sales & CC
Orange Polska

Doświadczony menadżer IT. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży telekomunikacyjnej (obecnie Orange, wcześniej Plus).
Obecnie jest Head of IT Demand and Delivery Unit for B2C Sales & CC, Lead IT Advisor for B2C Sales & CC.