Prelegenci

Paweł Bartusch
Dyrektor Działu Planowania i Rozwoju
Bank BPH

Odpowiada za strategię i architekturę w obszarze infrastruktury i operacji IT w Banku BPH. Entuzjasta podejścia DevOps – od 2012 roku członek globalnego zespołu pracującego nad transformacją IT GE Capital w kierunku rozwiązań opartych o cloud computing, automatyzację, continuous delivery. W 2013 roku zainicjował ewolucję DevOps w IT Banku BPH.

dr Robert Fedorowicz
Szef Zespołu Architektury IT
TVN S.A.

Absolwent fizyki technicznej (Wojskowa Akademia Techniczna 1994), uzyskał tytuł doktora w zakresie mechaniki (2001). Absolwent Informatyki Gospodarczej (SGH 2004). Od ponad 20 lat związany z IT. Obecnie kieruje zespołem kierowników projektów i architektów zorganizowanych w Zespół Architektury IT w TVN S.A.

Karol Piąsta
Architekt korporacyjny
Grupa Adidas

Obecnie pracuje w centrali Grupy Adidas w Niemczech na stanowisku Architekta Korporacyjnego. Jest członkiem globalnego zespołu pracującego nad wdrożeniem nowego modelu operacyjnego, który ma być odpowiedzią na ciągle zmieniające się trendy i oczekiwania klientów. Odbył liczne szkolenia z zakresu architektury korporacyjnej i narzędzi jej wspierających.

prof. SGH, dr hab. Andrzej Sobczak
Kierownik Zakładu Zarządzania IT
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

Od kilku lat swoje zainteresowania naukowe i eksperckie koncentruje wokół problematyki architektury korporacyjnej oraz strategicznego zarządzania IT. Obecnie skupia się na zastosowaniu tych koncepcji do: zarządzania dużymi programami transformacyjnymi, koordynacji realizacji portfeli projektów oraz wdrażania mechanizmów Data Governance.

Marcin Tyrański
Kierownik Sekcji Projektowania Rozwiązań
T-Mobile Polska

Absolwent Wydziału Elektroniki i Elektrotechniki Politechniki Łódzkiej. Zarządza zespołem Architektów Rozwiązań w T-Mobile Polska - co sprawia mu niesłychaną frajdę i satysfakcję. Posiada ponad 16 letnie doświadczenie w budowaniu rozwiązań  IT (Programista,  Architekt Rozwiązań,  Architekt Korporacyjny, Manager  IT) .

Ewa Zaleska
Menedżer ds. zarządzania Architekturą Biznesową
Bank Zachodni WBK

Absolwentka Politechniki Wrocławskiej oraz studiów MBA na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu działem IT i wdrożeniami dużych rozwiązań informatycznych przede wszystkim w branży finansowej. Od kilku lat Manager ds. Architektury Biznesowej w BZWBK S.A. Certyfikaty z zakresu TOGAF 8 i PRINCE2.